SON EKLENENLER

Açıkbaş, “Amacımız Birlik, Beraberlik ve Dayanışma İçinde Olmak”

Seyfan Derneği Orhan Açıkbaş; “Uzun pandemi döneminde birbirinden uzak kalan gençlerin tanışmasını sağlamak; kardeşlik, dostluk, akrabalık bağlarını güçlendirmek; şartlar ne olursa olsun birlik, beraberlik ve dayanışma içinde olmak.”
29 Nisan 2022 17:12

Seyfan Derneği tarafından organize edilen ve 1 ay boyunca 12 takımın mücadele ettiği 1.Geleneksel Futbol Turnuvası sona erdi.
Turnuvaya dair açıklama yapan Dernek Başkanı Orhan Açıkbaş; “Uzun pandemi döneminde birbirinden uzak kalan gençlerin tanışmasını sağlamak; kardeşlik, dostluk, akrabalık bağlarını güçlendirmek; şartlar ne olursa olsun birlik, beraberlik ve dayanışma içinde olmak; gençler ile dernek arasında iletişim kanallarını açık tutmak ve köyün gençleri için hem farklı hem de eğlenceli bir etkinlik gerçekleştirmek amacıyla turnuvayı düzenledik. 12 takımın mücadele ettiği turnuvada 168 futbolcu katıldı. Böyle organizasyonlar bizlerin motivasyonunu artırırken taraftarlara da bizleri yakından tanımaları için güzel bir fırsat doğurmuş oldu” dedi.
Taraftarın turnuvaya gösterdiği ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getiren Açıkbaş: “Gerek sosyal medyada bizlere destek olan gerekse sahaya gelen taraftarın gösterdiği yoğun ilgiden dolayı oldukça memnunuz. Tüm takımlarımıza, gençlerimize, Turnuva Komisyonu Üyelerine, hakemlerimize, taraftarlara, sosyal medya takipçilerimize ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Maçlarda Büyük Görev Üstlenen Değerli Komisyon üyelerimize, Hakemlerimize, Turnuvanın Organize Edilmesinde Katkıları Olan Gençlik Komisyonumuza, Turnuvanın Finanse Edilmesinde Katkıları Olan Değerli Sponsorlarımıza, Takımlarımızın Teknik Heyet ve Başkanlarına, Turnuvada Yer Alan Tüm Oyuncularımıza ve ilk günden son geceye kadar bizleri yalnız bırakmayan tüm seyircilerimize sonsuz teşekkürler. İyi ki varsınız” diye konuştu.
Final maçında “Vahkin Takımı” turnuvanın şampiyonu oldu. Maçın ardından ödül töreni düzenlenerek oyunculara kupa ve madalyaları takdim edildi.
 

BİNGÖL GÜNDEM

SOLHAN GAZETESİ SAYFASINI
YORUMUNUZU YAZIN ...
Farklı olanı seçin:
# # # # # #
SON EKLENEN HABERLER
solhangazetesi.com