SON EKLENENLER

Aykut Lale İle Karşılıklı İmzalar Atıldı!  

Başantrenör Mehmet Şahin ile karşılıklı anlaşarak yollarını ayırdığını duyuran Solhan Spor, sezonun devamı için Aykut Lale ile karşılıklı imzaları atarak anlaştı.
08 Aralık 2021 21:25

AXA Sigorta Efeler Ligi ekiplerinden Solhan Spor’da antrenör değişikliği yaşandı. Ligin ilk haftalarında çıktığı karşılaşmalarda iyi sonuç alamayan Bingöl ekibi, bazı sporcularla yollarını ayırarak takıma yeni sporcular kattı. Kadroda yapılan değişikliler ile çıktığı karşılaşmalardan olumlu sonuç alamayan Solhan Spor’da son çare antrenör değişikliğine gidildi. Takımda daha önce başarılı sezonlar geçiren Mehmet Şahin ile yollarını ayıran temsilcimiz, Aykut Lale ile anlaştı.
Solhan Spor’da Aykut Lale Dönemi
Kulüpten yapılan açıklamada: “2010 Yılında oyunculuk kariyerini noktaladıktan sonra antrenörlük kariyerine adım atarak 1. Lig ve Efeler Liginde mücadele eden çok sayıda takım çalıştıran, yakın zamanda; Tokat Belediye Plevnespor ve Adana BYZ Algomed takımlarında Efeler Ligine çıkma başarısı gösteren, sporculuk ve antrenörlük kariyeri başarılarla dolu başarılı Antrenör Aykut Lale Solhanspor'umuzda. Yeni Başantrenör’ümüz Aykut Lale’ye hoş geldin diyor, iyi bir sezon geçirmesini diliyoruz.”
 

BİNGÖL GÜNDEM

SOLHAN GAZETESİ SAYFASINI
YORUMUNUZU YAZIN ...
Farklı olanı seçin:
# # # # # #
SON EKLENEN HABERLER
solhangazetesi.com