‘Bingöl’de Sonbahar’ Temalı Fotoğraf Yarışması Başlıyor

Bingöl İl Milli Eğitim Müdürlüğü Arge Birimi tarafından öğrencilerde farkındalık uyandırmak, fotoğraf çekme becerilerini geliştirmek amacıyla bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilecek olan “Bingöl’de Sonbahar” temalı fotoğraf yarışmasının başvuruları başladı.
11 Ekim 2021 10:23

Bingöl İl Milli Eğitim Müdürlüğü Arge Birimi tarafından bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilecek olan “Bingöl’de Sonbahar” temalı fotoğraf yarışmasının başvuruları başladı. Fotoğrafların 29 Kasım gününe kadar okul müdürlüklerine elden veya ‘bingolmilliegitim@gmail.com’  adresine mail olarak gönderebilecekleri belirtildi. 
 “Bingöl’de Sonbahar” temalı fotoğraf yarışmasının başvuru koşullarıyla ilgili yapılan açıklamada, “Lise öğrencileri arasında gerçekleştirilecek olan yarışmaya öncelikle 29.10.2021 tarihine kadar aşağıdaki linkte verilen online form üzerinden ön başvurular alınacaktır. Öğrencilerimiz çektikleri resimleri son teslim tarihi 29.11.2021 tarihine kadar okul müdürlüklerine elden veya ‘bingolmilliegitim@gmail.com’  adresine mail olarak gönderebilirler.” ifadelerine yer verildi.
 

BİNGÖL GÜNDEM

SOLHAN GAZETESİ SAYFASINI
YORUMUNUZU YAZIN ...
Farklı olanı seçin:
# # # # # #
solhangazetesi.com