SÜRMANŞET HABERLER
SON EKLENENLER

Solhan Spor, Bulgar Smaçör Grozdanov ile Anlaştı

Rus smaçör Dmitriy Ilinykh ile yollarını ayıran Bingöl Solhan Spor Bulgar smaçör Branimir Grozdanov ile anlaştı.
15 Ekim 2021 23:21

Türkiye Voleybol Federasyonu AXA Sigorta Efeler Ligi takımlarından Bingöl Solhan Spor Kulübü, yollarını ayırdığı sporculardan sonra yeni sporcuları açıklamaya başladı.
Sezon başında iyi bir kadro hedefleyerek anlaştığı sporcular ligin başlamasıyla bekleneni karşılayamadığı için yollarını ayırdı. 
Rus smaçör Dmitriy Ilinykh, yerli smaçör Kadir Cin ve son olarak Brezilyalı pasör Andrê Queiroz ile yollarını ayırdıktan sonra yeni anlaştığı sporcuları açıklamaya başladı.
Giden sporcularla yollarını ayırdığını açıkladıktan kısa bir süre içinde anlaştığı sporcuları açıklamaya başlayan Solhan Spor, açıkladığı ilk isim daha önce ülkemizde Beşiktaş formasını giyen Bulgar smaçör Branimir Grozdanov oldu.
Transfer hakkında bilgi veren Bingöl Solhan Spor Başkanı Ziya Sözen, “Sezon başında büyük umutlarla transfer ettiğimiz üç sporcumuz takıma uyum sağlamadığından, oynadığımız Hazırlık maçlarında, Türkiye Kupası maçlarında ve ligin ilk iki hafta karşılaşmasında beklenen performansı veremediğinden, ileriye dönük oyun beklentilerimizi karşılamaktan çok uzak olduğunu düşündüğümüzden iyi niyet çerçevesinde kontratlarını karşılıklı fesh ettik.  
Giden sporcularımızın yerini doldurmak için hiç ara vermeden yeni sporcuları açıklamaya başlıyoruz. Giden yabancı oyuncularımızın boşalan yabancı hakkını tekrar bir yabancı oyuncu ile doldurarak Bulgar smaçör Branimir Grozdanov ile anlaştık. İki gün içinde görüşme halinde olduğumuz yeni bir yabancı smaçör ile anlaşıp duyuracağız. Taraftarlarımız merak etmesinler takımımız için en iyisini yapıp, inşallah hep beraber güzel sonuçlar alacağız. Yeni sporcumuza hoş geldin diyor, Kulübümüz ve Sporcumuz için hayırlı olmasını diliyorum.” ifadelerini kullandı.

BİNGÖL GÜNDEM

SOLHAN GAZETESİ SAYFASINI
YORUMUNUZU YAZIN ...
Farklı olanı seçin:
# # # # # #
SON EKLENEN HABERLER
solhangazetesi.com