SOLHAN SPOR'DAN MUHTEŞEM GERİ DÖNÜŞ

AXA Sigorta Efeler ligi onbirinci hafta müsabakalarında Arhavi Voleybol takımını ağırlayan Bingöl temsilcisi Solhan Spor, müsabakayı  3-0  kazandı.
25 Ekim 2020 14:33

Efeler Ligi on birinci hafta müsabakaları kapsamında 25 Ekim 2020 Pazar günü Bingöl Karşıyaka Salonu'nda Solhan Spor ile Arhavi Voleybol ekipleri karşılaştı. Saat: 13.00'da başlayan müsabaka Solhan Spor’un galibiyeti ile sonlandı.

Bilindiği üzere Bingöl temsilcisi Solhan Spor Kulübü oyuncularının Covid 19 testinin pozitif çıkmasından ötürü 5 haftalık müsabakalara ara vermesi gerekmişti. Solhan Spor’lu oyuncular bu zorlu süreci atlattıktan sonra Kulübün yeni Başantrenörü Mehmet Şahin ile sezonun ikinci galibiyetine imza attı.

Bingöl Karşıyaka Salonu'nda Solhan Spor ile Arhavi Voleybol takımı arasında yapılan müsabakada, İlk seti 25-22, ikinci seti 25-19 ve üçüncü seti de 25-17 alan temsilcimiz müsabakayı 3-0 kazandı.

Temsilcimiz Solhan Spor Voleybol Takımının, bir sonraki müsabakası Yozgat temsilcisi Sorgun Belediyesi ile 28 Ekim 2020 Çarşamba günü saat 16:00’da Sorgun Kapalı Spor Salonunda yapılacak.
 

solhangazetesi.com
Bu haberin tüm hakları solhangazetesi.com'a aittir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

SOLHAN GAZETESİ SAYFASINI
YORUMUNUZU YAZIN ...
Farklı olanı seçin:
# # # # # #
solhangazetesi.com