Solhan'da Esnafların Yapmış Olduğu Kardan Adam İlgi Odağı Oldu

Bingöl'ün Solhan ilçesinde karın yağmasını fırsat bilen ilçe esnafları kardan adam, kardan koltuk ve sehpa yaparak renkli anların oluşmasını sağladı.
19 Ocak 2021 16:03

İlçe esnafları tarafından hummalı ve özenle yapılan kardan adam, kardan koltuk ve sehpa çevredeki vatandaşlar ve çocuklar tarafından da ilgi gördü. Yoldan geçen vatandaşlar tarafından fotoğraflar çekilerek renkli anlara dakikalar yaşandı. 
 
Solhan’da esnaflık yapan Veysi Erkan, “Pandemi süreci sebebiyle hafta sonunu evimizde geçirdik. Bu süreç ister istemez bizleri olumsuz yönden etkilese de bizler bir şekilde kendimizi motive edecek bir şeylerle uğraşıp bu günlerin geçeceğine inanıyoruz. Bugün de bir iki esnaf arkadaşımla beraber eğlencesine böyle bir şey yaptık ve çevredekilerin ilgisini çekti. Yoldan geçen vatandaşlar yapılan kardan adam ve kardan koltuk ile fotoğraf çekerek paylaşımlar yaptı. Bu da bizleri ziyadesiyle mutlu etti. Umarım ülke olarak bu Koronavirüsün oluşturduğu kasvetli havadan bir an önce kurtulup hayatımıza kaldığımız yerden devam ederiz. Herkese sağlıklı günler diliyorum.” ifadelerini kullandı.
 

HABERİN RESİMLERİ
solhangazetesi.com
Bu haberin tüm hakları solhangazetesi.com'a aittir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

SOLHAN GAZETESİ SAYFASINI
YORUMUNUZU YAZIN ...
Farklı olanı seçin:
# # # # # #
solhangazetesi.com