SON EKLENENLER

Solhanlı dezavantajlı çocuklar gönüllerince eğlendi

Solhan ilçesinde bulunan dezavantajlı çocuklar Solhan Şehit Seyithan Özdemir Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü tarafından düzenlenen etkinlikle gün boyunca hoş vakit geçirerek gönüllerince eğlendi.
21 Ağustos 2022 18:16

Bingöl Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı Solhan Şehit Seyithan Özdemir Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü personelleri eşliğinde dezavantajlı çocuklar bowling ve olimpik yüzme havuzu etkinliği ile il merkezinde bulunan eğlence mekanlarını gezdi.

Kurum olarak ASDEP (Aile Sosyal Destek Programı) çalışmaları kapsamında sürekli sahada olduklarını belirten Solhan Şehit Seyithan Özdemir Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Seyfettin Özdemir, “Çocuklarımızı önemsiyoruz, onlar geleceğimizin teminatlarıdır. Bakanlığımız hizmet modellerinden olan “Çocuk Hizmetleri” olarak çocuklarımızı ve gençlerimizi hayata atılmaları kapsamında vatanına, milletine ve ülkesine hayırlı birer birey olmaları yönünde çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Devletimizin sıcak ve şefkatli yüzünü her fırsatta çocuklarımıza hissettirmeye gayret ediyoruz.” dedi.

Özdemir son olarak, “Düzenlediğimiz etkinliklerle çocuklarımızın yüzündeki mutluluk tarif edilemez.  Bu tür etkinlikleri yaparken maddi ve manevi desteklerini bizlerden esirgemeyen başta Kaymakamımız Sayın Muhammed Çetin’e, Belediye Başkanımız Abdulhakim Yıldız’a, Bingöl İl merkezinde bulunan Yıldız bowling eğlence merkezi işletme sahibi Mehmet Emin Haksever’e çocuklarımız ve aileleri adına teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı 

solhangazetesi.com
Bu haberin tüm hakları solhangazetesi.com'a aittir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

SOLHAN GAZETESİ SAYFASINI
YORUMUNUZU YAZIN ...
Farklı olanı seçin:
# # # # # #
SON EKLENEN HABERLER
solhangazetesi.com