SON EKLENENLER

Solhanlı Kızlar Türkiye Finallerinde Bingölü Temsil Edecek 

Solhanlı Yıldız Kızlar, Anadolu Yıldızlar Ligi Masa Tenisi müsabakalarında birinci olarak isimlerini Türkiye Finallerine yazdırdı. 
25 Temmuz 2022 16:39

  Van’da düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi Masa Tenisi bölge finallerinde birinci olan, daha sonra Erzincan’da düzenlenen yarı final müsabakasında da birinci olarak ayrılan Solhanlı Yıldız Kızlar, (Melike Ayraç, Zeynep Tütünen ve Sude Yılmaz) 27-29 Temmuz tarihlerinde Konya da yapılacak olan Anadolu Yıldızlar Ligi Masa Tenisi Türkiye Finallerinde Bingöl’ü temsil edecek.

Sporcularının Türkiye Finallerine yükselme başarısını kutlayan Solhan Gençlik Spor Müdürü Zülfü Çalışkan, “Anadolu Yıldızlar Ligi Masa Tenisi Yıldız Kızlar kategorisinde Bingöl’ü temsilen katılan Solhanlı sporcularımız, Van’da düzenlenen bölge finallerinde ve Erzincan’da düzenlenen yarı final müsabakalarında birinci olarak ilk kez Türkiye finallerinde boy gösterecek. Bu alanda Bingöl’ü temsil eden sporcularımızın tamamının ilçemizden olması mutluluğumuzu ikiye katladı. Bizlere bu mutluluğu yaşatan öğrencilerimize özellikle onların bu seviyelere yükselmesinde ciddi katkısı olan Antrenör Harun Koca’ya teşekkür ederim. Türkiye Finallerinde kendilerine başarılar diliyorum.”  İfadelerini kullandı.
 

BİNGÖL GÜNDEM

SOLHAN GAZETESİ SAYFASINI
YORUMUNUZU YAZIN ...
Farklı olanı seçin:
# # # # # #
SON EKLENEN HABERLER
solhangazetesi.com