SON EKLENENLER

Son Başvuru Tarihi 3 Aralık!

Engelli ve eski hükümlü vatandaşların kendi işlerini kurmalarını amaçlayan hibe destek programına başvurular 3 Aralık'ta son bulacak.
02 Aralık 2021 23:24

İŞKUR İl Müdürü Mehmet Fesih Güler, daha önce yaptığı açıklamada,  Engelli ve eski hükümlü vatandaşların kendi işlerini kurmalarını amaçlayan hibe destek programı başvurularının başladığını bildirmişti. İŞKUR Bingöl'ün sosyal medya hesaplarında son başvuru tarihi uyarısı yapıldı.

İŞKUR'dan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verilmişti: “Engelli ve Eski Hükümlü hibe desteği başvuruları başladı. Engelli ve Eski Hükümlü vatandaşlarımızın kendi işlerini kurmalarını amaçlayan hibe destek programıdır. www.iskur.gov.tr adresinde “Duyurular” bölümünde yayınlanan Başvuru Rehberi ve Başvuru Kılavuzuna göre hazırlanacak projeler, Komisyon tarafından değerlendirilecektir. Proje başvuruları, 03.12.2021 tarihi saat 23:59'a kadar “e-Devlet” üzerinden online olarak yapılacaktır. Elden veya posta ile yapılan proje başvuruları kabul edilmeyecektir. Ayrıca kendi işini kurmak isteyen eski hükümlülerin projelerini 03.12.2021 tarihi saat 17.00'a kadar Adalet Bakanlığının ilgili birimleri aracılığı ile bulundukları illerdeki Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüklerimize iletmesi gerekmektedir.”
 

BİNGÖL GÜNDEM

SOLHAN GAZETESİ SAYFASINI
YORUMUNUZU YAZIN ...
Farklı olanı seçin:
# # # # # #
SON EKLENEN HABERLER
solhangazetesi.com