SON EKLENENLER

Sosyal Hizmetler tarafından HEM Kursiyerleri Bilgilendirildi

Solhan Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü kursiyerlerine Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının Hizmet modellerinin tanıtımı yapıldı.
12 Şubat 2022 17:05

Solhan Şehit Seyithan Özdemir Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü tarafından düzenlenen seminer İlçe Halk eğitim merkezi müdürlüğü konferans salonunda gerçekleştirildi.

Bingöl Aile ve Sosyal Hizmetler il Müdürlüğüne bağlı Solhan Şehit Seyithan Özdemir Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğünde Kadın İrtibat Görevlisi Sosyal Çalışmacı Rümeysa Öğüt tarafından İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü kursiyerlerine yönelik düzenlenen programda Bakanlığın Sosyal Hizmet ve Kadın Biriminin iş ve işlemleri anlatıldı. 

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Kurum Müdürü Seyfettin Özdemir “Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığımızın hizmetleri engeli yaşlı, çocuk, şehit yakınları ve gaziler, mobil çocuk sosyal hizmet birimi, kadın hizmetleri ve daha birçok hizmet sunulmaktadır. Sosyal Hizmet Merkezinin görevleri ve kadın irtibat noktamızı vatandaşlarımıza her fırsatta anlatmaya devam ediyoruz. Böylelikle sosyal hizmet anlayışında farkındalık oluşturmaya çalışıyoruz. 2022 yılında ilçemizde ki tüm kamu kurum ve  kuruluşlara Bakanlığımızın hizmet modellerini anlatmaya devam edeceğiz.” İfadelerini kullandı.
 

solhangazetesi.com
Bu haberin tüm hakları solhangazetesi.com'a aittir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

SOLHAN GAZETESİ SAYFASINI
YORUMUNUZU YAZIN ...
Farklı olanı seçin:
# # # # # #
SON EKLENEN HABERLER
solhangazetesi.com