SON EKLENENLER

Türkiye Şampiyonlarına, Avrupa Şampiyonası Öncesi Moral Ziyareti

Ak Parti İlçe Başkanı Nazmi Çalışan, Türkiyede ilk kez düzenlenen ve ilk Türkiye Şampiyonu ünvanını elde eden Solhan Ayak Tenisi takımı sporcularını 29 Mart 2022 tarihinde Alanya’da düzenlenecek olan Avrupa şampiyonası öncesinde yapmış oldukları antrenmanları esnasında ziyaret ederek moral verdi.
20 Mart 2022 20:04

Ak Parti İlçe Başkanı Nazmi Çalışan Türkiye Ayak Tenisi şampiyonu olan Solhan Ayak Tenisi takımı sporcularını ziyaret etti.

Yapılan ziyarette Ak Parti İlçe Başkanı Nazmi Çalışan’a, İlçe Gençlik Spor Müdürü Zülfü Çalışkan, Ak Parti ilçe Gençlik Kolları Başkanı Adem Çetinelli ile Solhan Gençler Birliği Futbol Kulübü Başkanı Muhtesim Ayra eşlik etti. 

Duyduğu memnuniyeti dile getiren Çalışan, “Türkiyede ilk defa düzenlenen ayak tenisi turnuvalarına katılarak, ayrıca orada Türkiye Şampiyonu olup ilimizi, ilçemizi ve bizleri gururlandıran sporcularımızı tebrik ediyor, 29 Mart 2022 tarihinde Antalya’nın Alanya ilçesinde düzenlenecek olan Ayak Tenisi Avrupa Şampiyonası müsabakalarında da kendilerine yürekten başarılar diliyorum. Ak Parti il ve ilçe teşkilatı olarak sporcularımızın her daim yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz. Bu vesileyle ilçemize, ilimize, ülkemize bu gururu yaşatan ve yaşatacak olan herkesten Allah razı olsun. Sporcularımıza maddi manevi desteklerini esirgemeyen Solhan Belediyesi Başkanımız Abdulhakim Yıldız’a, Arakonak  Belediyesi Başkanı Mustafa Döner’e, bizlere eşlik eden sayın müdürümüz Zülfü Çalışkan’a, İlçe Gençlik kolları teşkilatımıza ve Gençlerbirliği Kulübü yöneticilerimize de teşekkür ederek tekrardan Avrupa şampiyonası için ter dökecek olan sporcularımıza başarılar diliyorum. Yolları her daim açık olsun.” dedi.
 

BİNGÖL GÜNDEM

SOLHAN GAZETESİ SAYFASINI
YORUMUNUZU YAZIN ...
Farklı olanı seçin:
# # # # # #
SON EKLENEN HABERLER
solhangazetesi.com