Yeni Solhan Spor’un Fikstürü Belli Oldu

Tamamen Solhanlı genç sporculardan oluşan 2.Lig 7.Grup'ta yer alan Yeni Solhan Spor’un 2021-22 sezonu maç takvimi belli oldu.
12 Ağustos 2021 16:08

TVF Youtube kanalından gerçekleşen kura çekiminde açılış konuşması yapan TVF Lig İşleri Danışmanı Nurtanış, “2021-2022 voleybol sezonu Türkiye 2. Liglerinin kura çekimini gerçekleştiriyoruz. Federasyon Başkanımız Mehmet Akif Üstündağ, yeni sezonda tüm kulüplerimize başarı dileklerini iletti. Sezonumuzun kazasız ve sakatlıksız geçmesi temennisiyle başarılar diliyorum” dedi.

Türkiye Voleybol Federasyonu Lig İşleri Danışmanı Recep Nurtanış, konuşmasının ardından yeni sezon ve lig statüleri hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Kulüplerimiz, ev sahibi oldukları müsabakaları oynayacakları salon ismi ve saat bilgilerini Federasyonumuza (en geç 20 Ağustos 2021 Cuma günü mesai bitimine kadar bildirim yapılmalıdır) bildirdikten sonra detaylı fikstür en kısa zamanda açıklanacak, il müdürlüklerimize ve kulüplerimize gönderilecektir.

*Müsabakalarını Gençlik ve Spor İl/İlçe salonlarında oynayacak kulüplerimiz öncelikle ilgili İl/İlçe Müdürlüğü ile görüşüp uygunluk aldıktan sonra Federasyonumuza bildirimde bulunmalıdır.

**Müsabakalarını Federasyonumuz salonlarında oynamak isteyen kulüplerimizin bu taleplerini bildirmeleri gerekmektedir. Maç gün ve saatleri, salonların uygunluk durumu dikkate alınarak Federasyonca belirlenecektir.

Türkiye Voleybol Federasyonu 2. Lig 7. Grup’ta yer alan Yeni Solhan Spor’un maç takvimi aşağıda ki gibidir.


 

solhangazetesi.com
Bu haberin tüm hakları solhangazetesi.com'a aittir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

SOLHAN GAZETESİ SAYFASINI
YORUMUNUZU YAZIN ...
Farklı olanı seçin:
# # # # # #
solhangazetesi.com